tattoo (53).JPG
Rad.Les@seznam.cz
Vítáme Vás na našem webu zaměřeném hlavně na platící surfbary a klikačky
Map
img_bestpage1876.jpg
Dead-surf.com
Dead-surf.com
Dead-surf.com
Pár rad jak získat direct refferaly:
1. Pošlete svůj link svým známým a přátelům
2. Můžete si vytvořit svůj web o vydělávání na internetu a tam své linky umístit
3. Inzerujte své linky za naklikaná peníze na klikačkách
4. Můžete někomu nabídnout refback nebo výměnu ref za ref (vy se registrujete pod někoho na nějakou klikačku a on se na oplátku registruje někam pod vás) - tyto nabídky lze nejlépe umísťovat na diskusní fóra.
5. Můžete si vytvořit téma na svojí oblíbenou klikačku na nějakém fóru a tam umístit svůj link

Pár rad jak pronajímat rented refferaly:
1. Nejdříve si spočítejte, zda se vám pronajmutí referalů na dané klikačce vyplatí. Např pokud jsou na klikačce denně 4 odkazy, za klik je 0,01$ a za refferaly 50% - tedy 0,005$/klik, váš denní výdělek by byl v ideálním případě 0,02$ za den. Nejvyšší možná cena za pronajmutí by tedy měla být pod 0,60$ za měsíc. Doporučuji si ovšem hrubé předpokládané výdělky vydělit dvěma, protože vám nemůsí referalové klikat pravidelně každý den. Podle mých zkušeností bývají výdělky z referalů tak 60% předpokládaného zisku!!! Takže na takovéto klikačce bych nešel za cenu rented referala nad 0,30$ za měsíc.
2. Pokud jste se přesvědčili, že by se pronajmutí vyplatilo, tak vám už nic v pronajímání referalů nebrání. Nezapomínejte však na to, že na některých klikačkách můžete znovu pronajímat referaly až po určité době od pronajímání předešlých referalů. Tedy pokud si zaplatíte balíček 5-ti refů tak znovi si můžete pronajmout další až např. za týden. Pokud budou někteří refové neaktivní, můžete je recyklovat - referal se vymění za nového (cena recyklace 1 referala je cca 0,07$)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one