tattoo (53).JPG
Rad.Les@seznam.cz
Vítáme Vás na našem webu zaměřeném hlavně na platící surfbary a klikačky
Map
img_bestpage1876.jpg
Dead-surf.com
Dead-surf.com
Dead-surf.com
* Jde o skvělý systém, který vám napomůže získat potencionální refferaly (člověk, kterého si seženete pod sebe do nějakého systému = peníze na víc) a tím vám zvýší finanční tok peněz. Jde o internetové stránky, jenž vám umožní propagovat vaše internetové stránky a nebo refflinky na sehnání lidí pod sebe do systémů na nichž pracujete. Jedno zobrazení vaší stránky stojí 1 kredit.


* Ptáte se jak tyto kredity získat. Jednoduše tím, že sledujete stránky ostatních uživatelů. Po 15 vteřinách se vždy objeví symbol, který musíte odkliknout a zobrazí se další stránka a vy máte 1 kredit pro zobrazení své stránky. Velice jednoduchý princip.

* Maximálně můžete propagovat 10 svých stránek, které můžete kdykoliv měnit. 10 bannerových reklam a 10 textových, takže můžete získávat refferali z celého světa. Je to velice rozšířený systém na celé planetě.

Bonusové doplňky

1. Po každých 1000 shlédnutých stránek získáte 0,30$ na svůj účet
2. Po každém určitém počtu shlédnutých stránek získáte dárek v nejrůznějších podobách, jako volné kredity na zobrazení bannerových, textových a nebo celostránkových reklam. Můžete také získat peněžní dárek do výše 0,25$
3. Výplatu vám pošlou po naspoření částky 3$ na Paypal
4. Získáte refferali do klikaček, surfu, mailingu, propagujete své stránky a ještě navíc si vyděláváte peníze - úžasné

Vyplácí od 3$ na PP a AP - doba čekání do jednoho týdne

Tento systém doporučuji všem co výdělek na netu berou vážně

Registrace:

Popular 1:1 Traffic Exchange

Bez názvu.JPG
Bez názvu.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one