tattoo (53).JPG
Rad.Les@seznam.cz
Vítáme Vás na našem webu zaměřeném hlavně na platící surfbary a klikačky
Map
img_bestpage1876.jpg
Dead-surf.com
Dead-surf.com
Dead-surf.com
Clixsense (TOP)

Velice povedená klikačka, DOPORUČUJI !


Při koupi upgrade ($17.00/rok) dostanete 1000 kreditů na reklamu a získáte ještě spoustu dalších výhod. Např. vyšší odměnu za ref klik, 4 grantované reklamy za $0.01 denně, více šancí výhry v ClixGrid (50 políček k odkliknutí denně), Signup Commissions a vyšší provizi za nákup referrala. Upgrade se dá koupit i z balance, nebo naklikanou částku k platbě připočítat!

Výplatní minimum je $8 pro free členy a $6 pro upgrade členy. Vyplácí poctivě a pravidelně – každé pondělí na Paypal i AlertPay. Osobně už mám od Clixsense několik výplat a mohu potvrdit, že je opravdu velmi spolehlivá.

Nyní musíte při každé reklamě kliknout na kontrolní obrázek. je to tak zařízeno kvůli velkému množství cheaterů, kteří zneužívali systém. Nemůžete ani otevřít reklamu a dělat přitom něco jiného. Karta s reklamou musí být aktivní a prohlížeč nesmí být zmenšen pod nějakou povolenou hranici.

Clixsense - Clixgrid

hra ClixGrid – funguje jako klasická PTC. Klikáte na políčka v obrázku, kde se pod vybranými políčky skrývají výhry v hodnotě $0.10 – $5 a jiné bonusy, jako např. šance navíc a další. Máte 25 pokusů denně na 600 políček. Při koupi upgrade máte 50 pokusů denně. Jak vidíte na obrázcích níže, je dobré v ClixGrid klikat. Nepodaří se sice vyhrát každý den, ale nakonec vyjde (podle mých výher) klik v průměru na $0.003, což je myslím dobré.Tasks -Úkoly – Na úkolech si lze vydělat klidně až $7 dolarů za den pokud jste šikovní a chybovost nepřesáhne 80%. Pokud uděláte moc chyb, systém vás do toho určitého úkolu už nepustí. Pokud je ale úkol hotový a přidají ho znovu, tak můžete začít znovu od 100%. Úkoly se objevují nepravidelně a platba za 1 úkol je od $0.01 do $0.12Toolbar – Klikačka má k dispozici také Toolbar jako doplněk pro Mozillu Firefox (možná i pro jiné prohlížeče – nemám odzkoušeno), díky kterému vám neuteče žádná reklama.

Registrace:


Bez názvu.JPG
Důkazy o platbě
Bez názvu.bmp
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one