tattoo (53).JPG
Rad.Les@seznam.cz
Vítáme Vás na našem webu zaměřeném hlavně na platící surfbary a klikačky
Map
img_bestpage1876.jpg
Dead-surf.com
Dead-surf.com
Dead-surf.com
Výborná spolehlivá klikačka,neustále se vyvíjející, hodně reklam, platí do 72 hodin :D
Nyní navíc nové a dobře placené videoreklamy, k dispozici na odkliknutí jsou během odpoledne, další možností výdělku je autosurf po filmečcích na youtube.
reklam denně: na kliknutí 35 +, během dne jsou reklamy průběžně doplňovány
Druhy výdělku:
Click Links (klasické reklamy k odkliknutí): Kliknete, reklama se otevře v novém okně (panelu), počkáte než doběhne časovač a odkliknete ověřovací kód.

Auto Earning System – Autosurf (klasický autosurf): Spustíte a peníze se vám automaticky připisují do balance. Protože jsou tyto reklamy placené, je jejich počet omezený. V současnosti je možné tímto způsobem nasurfovat do $0.04 denně.

High Value Ads (“Facebook like” reklamy za $0.1): Musíte mít účet na Facebooku a alespoň 20 lidí v přátelích. Kliknutím na “Like” pak získáváte $0.005 – $0.01 (podle reklam k dispozici)

Paid To Signup – Complete Offers (platba za registrace):Registrace v nějakém projektu zadaném inzerentem a splnění určitých podmínek (např. registrace na klikačce a odklikání 50 reklam).

Click Exchange - ManualSurf (Výměna reklamy): Každý den je v systému k dospozici kolem 200 – 300 výměnných reklam v “Click Exchange”. Pokud odklikáte všechny reklamy, je při surfování možné získat ve výhrách přibližně 1 cent, 5500 Banner kreditů a 5500 Featured Banner kreditů a 200-300 X-kreditů. Máte tak k disozici kredity přibližně za $1.5 denně.

Koupení refrálové zůstávají navždy a je možné je recyklovat.

Registrace:


Výplatní minima
Bez názvu.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one